ספריית תוכן

אזעקות בלתי פוסקות, מלחמה קשה ובעל במילואים. בשום תרחיש בחיים, השילוב הזה לא בא טוב. על אחת כמה וכמה בהריון. מה עושים עם החרדה הזאת? איך הלחץ משפיע על העובר ומה מאוד חשוב לעשות?
הייתם מדמיינים את הסבים שלנו בחדר לידה? תומכים בסבתא ומגעים לקורס הכנה ללידה? נשמע מוזר? לא עבר זמן רב מאז והצלחנו לייצר שינוי אדיר. הגענו למציאות בה הגברים רוצים לקחת חלק פעיל במהלך כל שלבי הלידה,
מה זה דם טבורי? דרך השלייה וחבל הטבור התינוק מקבל את כל הצרכים מאימא שלו במהלך הריון. התגלה שדם בחבל הטבור עשיר בתאי גזע איכותיים במיוחד- זהו דם טבורי.
לרשום עבור עצמך את כל החששות שלך. להוציא אותם על דף. הכל שזה אומר לא בהכרח מה שקשור ללידה עצמה זה עדיין דברים שעושים אותך לא שקטה, תוציא את זה לדף.
כאשר מדובר על זוג הורים, לפני הכל מדובר על 2 אנשים שהצליחו לבנות מערכת יחסים שעובדת מנסיון שצברו יחד בחיים המשותפים כזוג, אחרי שלמדו מה נקודות רגישות של כל אחד ואיפה צריך לחזק, הדברים נהיו יחסית ברורים לשני הצדדים.
כל הריון הוא מיוחד במינו ולא דומה בכלל לקודמו. בכל הריון את אשה אחרת. אמא אחרת גם עבור כל ילד שלך. יש דאגות אחרות. יש ציפיות אחרות מעצמך ומהסביבה שלך. על מנת לעשות תיאום ציפיות עוזר להיזכר בהריון הנוכחי..
נגישות